HAKKIMIZDA

EVE SER TEKSTİL 2001 yılında kurulmuş olup vatka üretimi geleneğinin ev tekstili imalatına uzantısıdır .Özellikle üretici yeteneği ile öne çıkan EVE SER TEKSTİL ürün kalitesi ile de Türk Tekstilini ileri boyutlara taşımayı ve tekstilimize yeni ürünler kazandırmayı hedef olarak belirlemiştir

EVE SER TEKSTİL dönüşüm ve gelişim süreci içerisinde kurumsallaşmaya da büyük bir önem vermektedir. Bu bağlamda, hizmet kalitesini belgelendirme hedefini gerçekleştirmek üzere faaliyete geçmiştir. Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle EVE SER. hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen EVE SER TEKSTİL personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte; kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güler yüzlü servisle pekiştirmektedir. EVE SER TEKSTİL müşterilerinin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak müşterilerini memnun etmeyi ilke olarak belirlemiştir.

SİZİN İÇİN NE YAPIYORUZ?

Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

Sıkça sorulan sorular için sitemizin en alt kısmında bulunan sıkça sorulan sorular sayfamıza gidebilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz tüm sorunlarını çözüyoruz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:08.30 -18.00
Salı:08.30 -18.00
Çarşamba:08.30 -18.00
Perşembe:08.30 -18.00
Cuma:08.30 -18.00
Cumartesi:08.30-15.00
Pazar:Kapalı

Destek

7/24 Eposta gönderebilirsiniz.

info@evetekstil.com

Navigasyon
Kapat

Sepetim

Kapat

Favorilerim

Son Görüntülenen

Close

Great to see you here!

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi 'de açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Kapat

Kategoriler

× WhatsApp